FROZEN YOĞURT


Tüm dünyayı kasıp kavuran mucize ürün Frozen yoğurt; Düşük kalori değerleri, sağlıklı ve doğal sunum alternatifleri ile aslında bizden bir lezzetDetaylar

SOFT DONDURMA

 

Soft Dondurma hem çocukların hem de yetişkinlerin yaz-kış demeden gönül rahatlığı ile tüketebileceği bir dondurmadır. Bu dondurma adında anlaşılacağı gibi Soft dur. Yani yumuşaktır, hafiftir.

Detaylar

SLUSH

Sıcak yaz günlerinde buzun serin hissinin yanında, doğal lezzetler, canlı renkler, dayanılmaz aroma kokuları ve dilinizde kalan tatları ile Yobio ice slush tam sizliktir.


Detaylar

 

WAFFLE

 

 

Bizi kokusu ve tadı ile cezbeden Waffle sandviç şeklinde tüketilen daha ince ve yumuşak olan, arasına çikolatadan ,meyveye birçok topping konularak çok severek yediğimiz bir tatlıdır.


Detaylar

SICAK ÇİKOLATA

 

 

Yobio Sıcak çikolata , eritilmiş çikolata veya toz kakaonun sıcak süt - su ve şeker ile mükemmel karışımdan oluşan harika bir içecektir. Bu enfes tadı sizde denemek ister misiniz ?


Detaylar

SALEP

 

 

 

Kış aylarının soğuklarında hem içinizi ısıtmak, hem de sağlığınızı korumak ister misiniz? Yobio Salep sizi hoş kokusu ve aromasıyla bekliyor.
Detaylar

Adres: ŞerifAli Mah. Beyit Sok.No.26 
ÜMRANİYE - İSTANBUL 
Tel: (216) 316 01 86 -87