YoBio Frozen Yoğurt

Frozen Yoğurt; Amerika ve Avrupa'da daha sağlıklı beslemek isteyenlerin düşük kalorisi ve doğal lezzeti ile özellikle dondurma yerine tercih ettikleri bir ürün haline gelmiştir. 

İçinde süt ve yoğurdun yoğunlukla bulunduğu frozen yoğurttan 100 gr tükettiğinizde 50 gr süt, 40 gr yoğurt tüketmiş olursunuz. Özellikle süt içmek, yoğurt yemek istemeyen çocuklara karşı anne babaların en büyük yardımcısıdır.

Ayrıca, çok soğuk servis edilmediğinden kış mevsiminde boğaz ağrısına yol açmadan çocukların rahatça tüketebileceği gibi onların sevdiği toppinglerle (soslarla) süslenerek daha da zengin içerikler oluşturulur.

Yo-bio  Frozen Yogurt, düşük şeker, yağ ve kalori oranları ile çağımızın beslenme beklentilerine uygun doğal bir besin maddesidir. Katılacak doğal tatlar sayesinde geniş kitlelerin damak tatlarına hitap etmektedir. Hazırlanması esnasında kullanılacak her türlü meyve özleri dışında, üzerine eklenecek, taze meyveler, kuruyemişler, bisküviler, şekerlemeler ve soslar (topingler) ile zenginleştirilebilir. Frozen yoğurdumuzu Muz , kivi ve çilek tatlarında servis edip, süslemek ve lezzet katmak için ahududu,kivi, çilek, karamel ve çikolata sosları mevcuttur.

İçindekiler: Yo-bio Frozen Yoğurt tozu ( Prebiyotik içerir. ), Yoğurt ,Pastörize süt *
Prebiyotik Bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroogranizmaların bağırsakta gelişimin ve yaşamına destekler.

*Meyveli çeşitleri , aroma ve renklendirici içerir.

Adres: ŞerifAli Mah. Beyit Sok.No.26 
ÜMRANİYE - İSTANBUL 
Tel: (216) 316 01 86 -87